Nasi sponsorzy i partnerzy:

 

 

Krew naszych dawców badają laboratoria Alab Weterynaria.

 

 

Każdy z naszych psich dawców otrzymuje opakowanie wysokoenergetycznej karmy Eukanuba.

Marka Eukanuba od ponad 40 lat dostarcza najwyższej jakości karmy dla psów. W tym czasie włożyła duży wkład w rozwój dziedziny żywienia zwierząt domowych. Karmy Eukanuba odpowiadają zróżnicowanym potrzebom żywieniowym wszystkich psów, uwarunkowanym specyfiką rasy, wiekiem, wielkością, stylem życia, wrażliwością organizmu czy stanem zdrowia. Podstawowym źródłem białka jest kurczak lub jagnięcina, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby zwierząt mięsożernych, jakimi są psy. Karmy Euaknuba produkowane są z surowców najwyższej jakości. Nie zawierają sztucznych barwników, środków aromatyzujących ani wypełniaczy.

 

Jeżeli krew oddają nasi koci przyjaciele, w podziękowaniu dostają karmę Iams.

Karmy Iams, dostępne obecnie na rynku, są rezultatem ponad 60 lat doświadczeń w produkcji karm dla zwierząt domowych i badań, które dostarczyły wielu innowacyjnych rozwiązań żywieniowych. Produkty Iams dla kotów wytwarzane są z wysokiej jakości surowców, starannie dobranych z myślą o zaspokojeniu specyficznych potrzeb pokarmowych wszystkich kotów, niezależnie od ich wieku, wagi czy stylu życia.

 

 

Dzień Dla Życia to Fundacja, której celem jest działalność mająca na celu propagowanie oddawania krwi, rejestracji w banku szpiku kostnego oraz podpisywania oświadczeń woli o chęci pośmiertnego przekazania narządów do przeszczepu. Oprócz tego działa również w zakresie nauki pierwszej pomocy przedmedycznej oraz organizuje wykłady na temat krwiodawstwa, transplantologii i zdrowego stylu życia. Wspólnie organizujemy akcje krwiodawstwa, na których człowiek i pies mogą w tym samym miejscu i czasie oddawać krew.

 

Szczególne podziękowania należą się dr. Markowi Wojtackiemu, który dba o rozpowszechnianie idei weterynaryjnego banku krwi wśród lekarzy i studentów weterynarii w naszym kraju.

Dr Marek Wojtacki jest lekarzem weterynarii od 1985 roku. Do 2006 roku pracował w firmie IAMS (P&G) na stanowisku menedżera kanału weterynaryjnego (Veterinary Technical Manager) w Polsce, w Rosji, na Ukrainie i w krajach nadbałtyckich. W maju 2006 r. założył własną firmę Vet4Vet, zajmującą się między innymi propagowaniem wiedzy dotyczącej zdrowia zwierząt oraz nowoczesnych metod ich leczenia. Dr Wojtacki jest organizatorem i współorganizatorem szkoleń, seminariów, konferencji, wykładów i 
warsztatów praktycznych zarówno dla lekarzy weterynarii, jak i studentów, na których omawiane są ważne zagadnienia związane ze zdrowiem psów i kotów. Głównym celem tej działalności jest ciągłe podnoszenie standardów leczenia zwierząt. 
Firma Vet4Vet wspiera środowisko lekarzy weterynarii w Polsce, na Litwie i Łotwie i pomaga im w podnoszeniu umiejętności i kwalifikacji. Dzięki pracy i ogromnemu zaangażowaniu doktora Wojtackiego w naszym kraju stosowane są coraz lepsze i nowocześniejsze metody leczenia, a takie przedsięwzięcia jak Weterynaryjny Bank Krwi nie budzą już zdziwienia, lecz stają się czymś zupełnie normalnym i pomocnym w zapewnieniu komfortu życia naszych czworonożnych ulubieńców. 
Vet4Vet i dr Marek to honorowi doradcy Weterynaryjnego Banku Krwi im. Milusia w kwestiach marketingu, reklamy i planowania rozwoju WBK na rynku polskim i międzynarodowym.